Nebankové pôžičky: 100 až 1500 EUR ihneď

Radi by ste si požičali peniaze, ale máte obavy zo zdĺhavého procesu, ktorý obvykle každé vybavenie pôžičky sprevádza? Naviac, nikdy nemáte istotu, že požadované peniaze naozaj získate. Banky si kladú veľké množstvo podmienok a nie vždy je ľahké ich všetky splniť. Nebanková pôžička od Provident však predstavuje riešenie, ktoré Vám bude istotne vyhovovať. Môžete tak ľahko urobiť radosť svojim blízkym cenným darčekom, po ktorom už dávno túžili. Okrem iného, nebankové pôžičky sa budú páčiť aj Vám, lebo ich môžete splácať za mimoriadnych podmienok.

Nebankové pôžičky: Bez ručiteľa a poplatkov

S klientmi hráme fér. Vždy vopred viete, za čo platíte. Naše zmluvy sú prehľadné a stručné. Nemusíte čítať zdĺhavé texty, ktoré sú často zavádzajúce. Na jedinom liste zmluvy vo formáte A4 sa dozviete všetko, čo nebankové pôžičky predstavujú v praxi. Poskytneme Vám peniaze a nemusíte nám špecifikovať účel ich použitia. Nepožadujeme ani ručiteľa a požičať si môžete už od 100 EUR!

Nebankové pôžičky: Pohodlné uzavretie pôžičky

Uzavrieť nebankové pôžičky je veľmi ľahké a rýchle. Požiadať o pôžičky si môžete prostredníctvom online formulára alebo telefonicky na čísle na 0850 111 104.

TIP PRE VÁS!

Ztrácíte přehled o svých půjčkách? Konsolidace půjček vám je pomůže dostat pod kontrolu. Kreditní karta zase přinese finanční rezervy pro neočekávané situace. Půjčka Home Credit zase představuje jistotu 150 000 Kč, které můžete použít na cokoli. Nebo potřebujete půjčit jen pár tisíc korun? Potom je pro vás ideální půjčka do 10 000. Pro financování bydlení je vám k dispozici super hypotéka. Pro ty, kteří touží vždy po něčem extra, je jako stvořená extra hypotéka s možností získat 300 000 Kč až 80 % z tržní ceny nemovitosti. Domácí spotřebiče a exotickou dovolenou hravě zajistí nebankovní půjčka bez skrytých poplatků. Až 600 000 Kč vám může přinést expres půjčka s volitelnou výší splátek. Nebo potřebujete peníze na podnikání? Firemní půjčky jsou schopny nastartovat jakýkoli byznys! V případě, že nemáte ručitele, jsou pro vás ideální volbou půjčky bez ručení. A k získání produktu SMS půjčka stačí jen poslat textovou zprávu.

Už máte jasno, jaké půjčky si z naší téměř nekonečné nabídky vyberete?